Производство доп.элементов компании «Экипаж» сообщает, что в данный момент отсутствует профиль москитной сетки 10*20 (для изготовления сеток на кармашках). Это связано с внезапно возникшими сложностями на производстве поставщика профиля.

Приносим свои извинения в связи со сложившейся ситуацией.

Шановні клієнти та партнери програми IQ energy!

З 1 серпня 2018 року з метою підвищення енергоефективності житла в Україні та скорочення викидів CO2 вступають в силу зміни в умовах участі в програмі IQ energy в категорії «Вікна».

З 01.08.2018 припиняється підтримка проектів зі скління балконів, лоджій та інших неопалюваних приміщень (терас, веранд, оранжерей і т.п.), а також проектів зі встановлення віконних конструкцій при новому будівництві (у тому числі  вхідних дверей з віконного профілю або ПВХ-профілю). Новим будівництвом вважаються проекти, в яких вікна встановлюються вперше, без заміни існуючих конструкцій.

Всі подібні проекти, в яких кредитні договори укладені до 31.07.2018 включно, розглядатимуться за діючими на цю дату правилам. Проекти зі скління неопалювальних приміщень, а також проекти зі встановлення віконних конструкцій при новому будівництві, кредитні договори за якими будуть укладені після 31.07.2018, підтримуватися програмою не будуть.

Рішення прийнято у зв'язку з тим, що одними з основних цілей програми є енергозбереження та зниження викидів СО2 в Україні. На сьогоднішній день в Україні при новому будівництві мають встановлюватися вікна, що відповідають чинним будівельним нормам з енергоефективності. Таким чином, встановлення вікон в новому житлі за програмою IQ energy має мінімальний вплив на досягнення цілей програми. При цьому житло сотень тисяч українців обладнано застарілими неенергоефективними вікнами, які мають щоденні істотні тепловтрати під час опалювального сезону. А вплив проектів зі скління неопалюваних приміщень на енергозбереження та зниження викидів СО2 також є менш значним, у порівнянні з іншими категоріями товарів і обладнання, які беруть участь у програмі.
 

Топ-3 проектів, які мають найбільший вплив на енергозбереження в житлових приміщеннях, за оцінкою інженерів IQ energy:

  • Заміна газового котлу і системи опалення.
  • Утеплення будинку (стін, покрівлі, підвалу).
  • Застосування нових технологій (теплові насоси, сонячні колектори).

Оскільки фінансовий ресурс програми є обмеженим, кошти донорів будуть спрямовані на створення можливостей модернізації вікон у вже існуючому житлі, де зусилля матимуть найбільший результат. При цьому в рамках програми проекти для нового будівництва в усіх інших категоріях будуть і надалі підтримуватися.

Особливу увагу на дану інформацію просимо звернути партнерів і клієнтів, які знаходяться на етапі прорахунку вікон і підписання договору. Проекти зі скління неопалювальних приміщень, а також проекти зі встановлення віконних конструкцій при новому будівництві, кредитні договори за якими будуть укладені після 31.07.2018, підтримуватися програмою не будуть.

Уважаемые Партнеры!

Завод EKIPAZH с 27 июня принимает заказы на двери в профиле WDS 400 Z-створка 104 мм со стоковыми цветами наружный дуб золотой, наружный орех и белый.

Срок изготовления изделий:

  • со стандартной фурнитурой от 10 до 17 рабочих дней;
  • с фурнитурой ПАТИО от 10 до 30 рабочих дней;

В связи с малой востребованностью завод EKIPAZH прекращает переработку профильной системы ALUPLAST 4000 темная основа.

В следующем обновлении данная система будет скрыта из использования. До выхода обновления просим не набирать и не отправлять заказы в профильной системе ALUPLAST 4000 темная основа.

Спасибо за понимание!

Вышло обновление базы конструкций WINCON 178/4.0.6.17 и WINCALC №69 от 27 июня 2018 г., перевод и новые отчеты. Устанавливать обязательно!